Etkin WEB Özellikleri
Sıkca Sorulan Sorular ?
 
Etkin WEB Özellikleri

Gelişmiş Navigasyon,
kolay yönetilen websitesi

EtkinWEB size özgürlük sunar. İçeriklerinizi özgürce girmeniz için kullanımı kolay bir yönetim paneli sunar. İçeriklerinizi zorluk çekmeden girersiniz. Ziyaretçilerinizde kaybolmadan sitenizi gezerler. Web sitenizde kullanılan menü yapısı ile istediğiniz içeriği dilediğiniz içerik grubunun altında gösterebilirsiniz. Site özellik sayfalarını da dilediğiniz menü altında gösterebilirsiniz.

Arama Motoru Dostu Tasarımı,
google'da kolay bulunun

EtkinWEB kodlama adımında site içerisindeki her bir obje, google ile uyumlu, kolayca google tarafından indekslenebilecek şekilde ayarlanmıştır. Site içeriklerinizi girdikten hemen sonra site haritanıza eklediğiniz içeriğin bilgileri eklenir ve Google’ın sitenizi güncelleme sonrasındaki ilk ziyaretinde Google tarafından yeniden indekslenirsiniz. Dolayısı ile EtkinWEB ile google’da çıkmıyorum” derdi asla yaşamazsınız. Hatta EtkinWEB sahip olduğu üstün Google Optimizasyonu sayesinde, Google’da rakiplerinizinde üstünde çıkmanız kısa zamanda mümkündür.

Çoklu dil desteği
web siteniz her dil konuşsun

EtkinWEB ile web sitenizde istediğiniz dil ile sunum yapabilirsiniz. Sadece Türkçe ve İngilizcenin yeterli olmayacağını düşünüyorsanız ekstra lisan seçenekleri için minimum bir ücret ödeyerek web sitenizin diğer lisanlarda da yayın yapmasını sağlayabilirsiniz. Yani ister 2 dil seçeneği ile yayın yapın, isterseniz de 10 dil seçeneği ile yayın yapın. Özgürsünüz.